אודות החברה


את חברת ניר פארן קירור ומיזוג אוויר הקמנו בשנת 2018 לאחר עיסוק של 5 שנים והכשרה הנדסאי כנותן שירות בתחום המיזוג ומתוך אמונה שכבעל עסק עצמאי אוכל לנתב ולבחור את דרך הטובה והמקצועית ביותר להעניק שירות של תיקון מזגנים לכל אדם גוף או עסק.

שביעות הרצון של לקוחות רבים שטיפלתי בהם בשנים הללו היוותה גורם מכריע להחלטה להפוך לבעל עסק עצמאי ואני מזמין גם אתכם להנות משירותי תיקון מזגנים שאנחנו בחברת ניר פראן קירור ומיזוג אוויר מעניקים ללקוחותינו.

 

במה אנחנו יכולים לעזור לכם?

  • אנו מבצעים תיקון כל מערכות המיזוג מכל הסוגים ולכל החברות, יש לנו הידע הותק והניסיון לטפל בכל תקלה ובזמן המהיר ביותר.
  • אנו מעניקים יעוץ להתקנת מיזוג בחדרים או בבתים על מנת שיעניק לכם את הפתרון הטוב והחסכוני ביותר עבורכם.
  • בין אם אתם משתייכים למגזר הפרטי או למגזר העיסקי נשמח לעזור לכם בבחירת המיזוג המתאים ביותר לצרכים שלכם.

 

מה חשוב לנו?

  • מענה מהיר- אנו יודעים שמענה מהיר לקריאה על תקלה במזגן וגם תיקון מהיר הם אחד מהצרכים היותר חשובים שיש ללקוחותינו, בין אם מדובר בימי חורף קרים או בימי הקיץ החמים, כולנו התרגלנו להיעזר במיזוג לוויסות טמפרטורה וחשוב לנו שתקלות במערכות המיזוג יטופלו בהקדם האפשרי.
  • מקצועיות – הידע וההתמחות שצברנו בשנים של עיסוק בתחום המיזוג מסייע לנו לטפל בבעיות בדרך המהירה והקצרה ביותר תוך שימוש במינימום של החלפת חלקים דבר שמתבטא בחסכון בעלויות עבורכם.
  • יושר והגינות- גדלנו על ערכים אלו שאנו אוהבים לשמר ולהכניס גם לעסק שלנו ולנהוג כלפיי כל לקוחותינו ביושר והגינות בכל רגע ורגע.
  • ומעל הכל- אנושיות ויחס אדיב – חיוך, סבלנות, אדיבות ונועם חשובים בעינינו ואנו מקפידים להיכנס לביתכם באנרגיה נעימה, לסייע מהר ככל הניתן לטפל בבעיה וכל זה תוך שמירה על יחס נעים ואדיב.

 

זה ה"אני מאמין" שבחרתי לעבוד על פיו ואני מקפיד על כך הן בהתנהלות שלי והן בהתנהלות של הצוותים המקצועיים שמסייעים לי שהם חלק מהעסק שלי.

נשמח לעזור גם לכם בטיפול או תיקון כל תקלה במיזוג ולהפוך גם אתכם לעוד אחד מבין לקוחותיה המרוצים של חברת ניר פראן קירור ומיזוג אוויר.

2all - בניית אתרי אינטרנט